Firma EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP Z O O jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą z bogatym doświadczeniem. Jesteśmy zespołem pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży ochrony środowiska, gospodarki odpadami oraz energetyki. Nasz zespół to połączenie młodości i doświadczenia.

Biuro firmy znajduje się w Piekarach Śląskich (przy ul. Karola Miarki 2F budynek C ELZAMET), ale działalność prowadzimy na terenie całej Polski.

Naszą ofertę adresujemy do Klientów instytucjonalnych jak i do firm, które pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy, jednocześnie bezpiecznie prowadzić działalność gospodarczą. Sprawy szeroko rozumianej ochrony środowiska, energetyki i gospodarki odpadami i nie tylko pozostawiając profesjonalistom takim jak EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP Z O O.

Naszym Klientom oferujemy szeroko rozumiane usługi doradcze, prawne i merytoryczne w zakresie: zarządzania środowiskiem, niskiej emisji, gospodarki odpadami, azbestem, energetyki, budownictwa pasywnego i energooszczędnego, odnawialnych źródeł energii, dotacji unijnych i krajowych itp..

Nie bój się nam powiedzieć, jeśli Twoje potrzeby wykraczają poza naszą ofertę.

Firma EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ Sp. z o.o. specjalizuje się w przygotowaniu „Programów usuwania wyrobów zawierających azbest” dla gmin i powiatów. Realizując program usuwania wyrobów zawierających azbest, opieramy się o sprawdzoną, autorską metodologię, która gwarantuje pozyskanie rzetelnej wiedzy na temat występowania wyrobów zawierających azbest na badanym terenie gminy. Wykonane przez nas opracowanie składa się z pięciu etapów realizacji przedmiotowego zadania:

Program opracowany przez naszą firmę krok po kroku porządkuje zagadnienia związane z usuwaniem odpadów zawierających azbest oraz wskazuje możliwości finansowania demontażu, transportu i unieszkodliwiania tego wyrobu.

Do zadań firmy należy kompleksowa obsługa na wysokim poziomie technicznym i merytorycznym w  zakresie ochrony środowiska. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w prowadzone przez nas sprawy oraz rzetelne i terminowe wykonywanie zleceń.

Co nas wyróżnia:

  •     Indywidualne podejście;
  •     Doświadczenie;
  •     Odpowiedzialność;
  •     Pasja;
  •     Jakość;
  •     Kompleksowa obsługa;
  •     Kompetencje;
  •     Konkurencyjne ceny;
  •     Dynamika i szybkość działania.

Jesteśmy po to aby pomóc Państwu w realizacji projektów oraz w rozwiązywaniu problemów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

Oferujemy Państwu sprawdzone, profesjonalne rozwiązania w korzystnej cenie.