Konkurs Azbest 2016

Co roku w ramach Programu Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009-2032 wspierane są finansowo zadania wynikające z Programu. Szczegółowe informacje dotyczące zasad udzielania wsparcia przez Ministra Rozwoju zostały udostępnione na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju.

Gminy, które pragną pozyskać środki finansowe w zakresie konkursu azbest  zapraszamy do współpracy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 600 243 782

Firma EKOSCAN wspiera samorządy w realizacji zadań związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest na ich terenie. Duże doświadczenie w tematyce azbestu oraz indywidualne podejście firmy do każdego samorządu gwarantują powodzenia w wykonywaniu zleconych usług.

 

Udział w konkursie mogą wziąć jednostki samorządu terytorialnego (JST) wszystkich szczebli, podejmujące zadania związane z realizacją Programu, których oferty będą zgodne z regulaminem konkursu.

Oferty należy składać do 1 kwietnia 2016 r. (decyduje data wpływu oferty do Kancelarii Ministerstwa Rozwoju). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej do 29 kwietnia 2016 r.