Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest Gminy Ożarowice

Wójt Gminy Ożarowice informuje, że miesiącu październiku na terenie Gminy zostanie przeprowadzona inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest przez pracowników Firmy EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O. (www.ekoscan.pl). Osoby przeprowadzające inwentaryzację będą posiadały stosowne upoważnienie Wójta Gminy Ożarowice. Przeprowadzona inwentaryzacja posłuży do opracowania Programu Usuwania Azbestu i Wyrobów Zawierających Azbest z terenu Gminy, który umożliwi pozyskanie środków finansowych na demontaż, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest.

Prosimy o wyrozumiałość i udzielanie pracownikom Firmy EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O. niezbędnych informacji w celu pełnej inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.

Mieszkańcy posiadający na swoim terenie składowane wyroby azbestowe proszeni są o zgłoszenie tego faktu (wraz z podaniem ilości i miejsca) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Więcej informacji na temat wyrobów zawierających azbest na stronie internetowej www.azbest.ekoscan.pl . Zachęcamy również do odwiedzenia strony Ministerstwa Rozwoju poświęconej Programowi Oczyszczania Kraju z Azbestu www.bazaazbestowa.gov.pl